Surprise Me!
مشاهدة:

P����r����rende


Ora News - E rëndë në Vlorë/ Babai u hedh benzinë fëmijëve të mitur për t'i djegur

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e shkuar në lagjen "Isa Boletini" të qytetit të Vlorës, ku nj...

2018-12-09 00:43 0 Dailymotion

NGJARJE E RENDE NE BERAT, ÇIFTI I MOSHUAR HIDHET NGA KATI I TETE - News, Lajme - Kanali 7

https://www.facebook.com/Kanali7News https://twitter.com/kanali7news Main news of the day in Albanian language....

2018-11-30 01:03 1 Dailymotion

Balta nuk iu ndahet; Në Lushnje, situatë e rëndë edhe në kohën e thatë - Top Channel Albania

Balta është sfidë e përditshme në çdo stinë për banorët e lagjes ?Xhevdet Nepravishta? në Lushnje. Çarja e tubave krijon gropa dhe pellgje që nuk th...

2018-12-05 00:51 1 Dailymotion

Trieste italiana rende omaggio a Re Vittorio Emanuele III

Nelle immagini del Fondo Grande guerra della Cineteca del Friuli torna la storia d'Italia e lo sbarco a Trieste di Vittorio Emanuele III col vincitore della bat...

2018-11-09 01:28 6 Dailymotion