مشاهدة:

Pårørende

Pa Koment - Shkuan në llixha, gruaja vdes, burri në gjendje të rëndë - Top Channel Albania

Një grua është dërguar e vdekur në spitalin e Elbasanit, ndërsa bashkëshorti i saj ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore pas një vizite në lli...

2018-10-31 00:41 1 Dailymotion

Pa Koment - Aksident në Korçë, plagoset rëndë çifti i bashkëshortëve

Një çift bashkëshortësh është plagosur rëndë në një aksident të ndodhur në orët e drekës në aksin rrugor Korçë-Bilisht....

2018-06-01 00:39 0 Dailymotion

Pa Koment - Ngjarje e rëndë në Shkodër, i moshuari vret partneren me çekiç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Shkodër....

2018-05-14 01:09 0 Dailymotion

"Mirembrema JOQ, te ura e Djlanit Durres... Shikoni si kalojne kamionet e rende pa pike pergjegjesie ne rere aty ka ka nena me femije dhe pushues... A ka police

"Mirembrema JOQ, te ura e Djlanit Durres... Shikoni si kalojne kamionet e rende pa pike pergjegjesie ne rere aty ka ka nena me femije dhe pushues... A ka police...

2018-05-04 00:21 0 Dailymotion

Pa Koment - Aksident i rëndë në Laç-Lezhë - Top Channel Albania - News - Lajme

Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 23:50 minuta në autostradën Laç-Lezhë, pranë kryqëzimit të fshatit Lezhë....

2018-06-19 00:41 0 Dailymotion

بث مباشر مباراة الوصل اليوم - بث مباشر مباراة الاهلى اليوم - بث مباشر مباراة ليفربول اليوم - بث مباشر مباراة الهلال اليوم - بث مباشر مباراة الزمالك اليوم - بث مباشر يلا شوت

تحميل برنامج يلا شوت مباشر